خانه محصولات کمیک شکارچی شیر

کمیک شکارچی شیر

کمیک شکارچی شیر کتاب-قیمت به ریال 80000 80000

شکارچی شیر؛ داستانی مصور از یاران رسول خداصلی الله علیه و آله

یک داستان میتواند در میان محتوای داستانی و تخیلی خود حقائق را بیان کند. داستان جذاب ذهن را به سمتی که بخواهد میکشاند و به زندگی جهت میدهد.

افراد بسیاری هستند که از خواندن دو صفحه کتاب تاریخ خسته میشوند ولی حاضرند سه جلد کتاب داستان را مطالعه کنند.

برای اینکه بتوانیم تاریخ پرافتخار مذهبی خود را به نسل بعد منتقل سازیم داستان کاربرد زیادی دارد.

در قدم بعد اگر ذوق هنری نیز همراه شود و طراحی به داستان ضمیمه گردد به زیبایی اثر کمک میگردد.

در صورتی که داستان و تصویر هماهنگ با یکدیگر باشند مخاطب مانند یک فیلم سینمایی داستان را دنبال میکند. این قضیه در داستانهای کمیک(پی نما) صادق است.

کتاب «شکارچی شیر» قدمی برای داستانسازی مصور تاریخ اسلام است. مؤسسه راه حق اقدام به چاپ این کتاب کرده تا قدمی در راستای طرح الگوسازی شخصیتهای اسلامی برداشته باشد.

داود امیریان نویسنده خوب کشورمان توانسته است داستان جالبی را از تاریخ اسلام بیان نماید.

حامد حافظیه هم طراحی خوبی را ارائه کرده است. انتشارات انتظار مهر هم زحمت چاپ را به عهده گرفته است.

کسی منکر اشکالات این کتاب نیست که امیدواریم در چاپهای بعد حل گردد.

در این کتاب به زیبایی و در قالب داستانهای مختلف حکمت و نبوت رسول خدا، فهم و شجاعت امیرالمؤمنین، قهرمانی حضرت حمزه و مقاومت در راه خدا به تصویر کشیده شده است.

با خواندن این کتاب که ترکیبی از واقعیت و داستان سرایی برای فهم بهتر واقعیات است، این مطالب و مواردی دیگر را خواهید دید: شجاعت کم ‏نظیر حمزه، دعوای امیرالمؤمنین با مزدوران مشرک در کوچه‏ های مکه، گرگی که با ابوذر سخن گفت تا او را به مکه بکشاند.

به لطف خدا استقبال کودکان و نوجوانان از این کتاب بسیار خوب بوده به طوری که اکثر بازخوردهای گرفته شده حاکی از علاقه خوانندگان بوده است.

 

       
آشنا (کاربر مهمان) 14:09 1393/05/12 سلام . کتاب رو مطالعه کردم و به کودکان و حتی بزرگسالان خانواده خود و خانواده های اطراف نیز نشان دادم . برایشان بسیار جذاب بود و گاهی دیدم که کل کتاب را بدون وقفه می خوانند . خدا بر بانیان این کار خیر دهد . منتظر قسمت های بعدی داستان هستیم 2 ǀ 0 ǀ پاسخ ><
       
K.Shabani (کاربر مهمان) 03:37 1394/08/22 سلام من در استرالیا هستم و کتاب را برای برادرم می خواهم ایا امکان خرید اینترنی این کتاب وجود دارد؟ پاسخ مدیر : سلام لطفا از طریق قسمت محصولات، سفارش گذاری کنید موفق باشید 0 ǀ 0 ǀ پاسخ ><
       

حساب کاربری

امکانات

تعداد بازدید: 5620 نسخه چاپی معرفی به دوستان نشانه گذاری دریافت

برای ارسال لینک صفحه، فرم زیر را تکمیل کنید.

  

برای ارسال محتوا به ایمیل فرم زیر را تکمیل کنید.

  

 

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مؤسسه مذهبی فرهنگی راه حق می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است. پیاده سازی توسط مرکز فناوری اطلاعات کاشف